Кафеда‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Давибіда Наталія Олегівна   

Освіта

Давибіди Наталії Олегівни, 1975 року народження, в 1998 році закінчила факультет фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

З 2002 року прийнята на посаду викладач кафедри спортивної медицини і фізичного виховання у Тернопільський державний медичний університет.

У зв`язку з вступом на заочне відділення Харківського національного фармацевтичного університету на факультет «Фармація» у 2005 році, була переведена з асистента кафедри спортивної медицини і фізичного виховання на кафедру фармакогнозії та медичної ботаніки на посаду старшого лаборанта. Успішно закінчивши у 2009 році Харківський національний фармацевтичний університет і отримавши диплом фармацевта була переведена асистентом кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини.

У вересні 2013 року переведена на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання до заміщення посади за конкурсом.

Підвищення кваліфікації

Пройшла цикл підвищення кваліфікації «Фізичне виховання і здоров’я» посвідчення № 139 з 10.01.2005 по 11.02.2005р. при Київському Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця де виконала план і програму циклу та склала іспит на відмінно.

У 27.10-25.11.2014р Пройшла цикл підвищення кваліфікації  при національній медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика  «Сучасні аспекти навчання в клінічній фармації». Посвідчення № 3521

06.05. –18.05.15 Пройшла цикл підвищення кваліфікації  при Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка «Вдосконалення професійної педагогічної підготовки». Посвідчення № 616-33/03

 

Наукова діяльність:

У квітні 2010 року захистила дисертацію в Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського на тему: «Морфофункціональна характеристика довгих кісток за різних режимів рухової активності у віковому аспекті», та ВАК України присуджено науковий ступінь кандидата біологічних наук.

Наукові інтереси

На даний час веде заняття  Спортивні секції (Оздоровчий фітнес та бадмінтон) на  І та ІІ курсі медичного факультету у вітчизняних та іноземних студентів. Готує матеріали практичних занять для студентів медичного факультету за спеціальністю «Здоров’я людини» з таких дисциплін як: Види оздоровчо-рекреаційної рухової активності та терапевтичні вправи, масаж загальний та самомасаж, масаж реабілітаційний, практика за профілем майбутньої професії, професійна майстерність.Comments