Кафеда‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Коваль Володимир Богданович

Освіта:
В  1989 р. закінчив Тернопільський медичний інститут, пройшов інтернатуру по терапії в Тернопільській міській лікарні №2. Після інтернатури працював терапевтом в Золотниківській лікарні Теребовлянського району.
З 1991 р.  - лаборант кафедри інфекційних хвороб, 1996 – асистент, з 2002 р. – доцент кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини.     
У вересні 2013 року переведений на  кафедру  фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання.
      
    Наукова діяльність:

«Перебіг віруснихз гепатитів А та В  у хворих різних соматотипів». Наукові дослідження проводяться переважно з напрямків: наукове обгрунтованння системи фізичної реабілітації для хворих з різною патологією і створення нових реабiлiтацiйних методик; оцінка фізичного стану та факторів ризику розвитку ішемічної хвороби серця у студентів; вплив різних видів рефлексотерапії та фізіотерапії у хворих з гіпертонічною хворобою; вивчення впливу масажу при різній патології.

 Наукові інтереси: 

Лікувально-консультативна робота яка проводиться на базі Комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня».
Основні напрямки лікувально-консультативної діяльності стосуються лікарського контролю осіб, що займаються фізичною культурою та спортом, фізичної і медичної реабілітації хворих різного профілю.
Comments