Кафеда‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Коваль Володимир БогдановичОсвіта:
    В 1989 р. закінчив Тернопільський медичний інститут, пройшов інтернатуру по терапії в Тернопільській міській лікарні №2. Після інтернатури працював терапевтом в Золотниківській лікарні Теребовлянського району. 
    З 1991 р. - лаборант кафедри інфекційних хвороб, 1996 – асистент, з 2002 р. – доцент кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини. 
    У вересні 2013 року переведений на кафедру фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання. 
Наукова діяльність:
    «Перебіг віруснихз гепатитів А та В у хворих різних соматотипів». Наукові дослідження проводяться переважно з напрямків: наукове обгрунтованння системи фізичної реабілітації для хворих з різною патологією і створення нових реабiлiтацiйних методик; оцінка фізичного стану та факторів ризику розвитку ішемічної хвороби серця у студентів; вплив різних видів рефлексотерапії та фізіотерапії у хворих з гіпертонічною хворобою; вивчення впливу масажу при різній патології.
Наукові інтереси: 
    Лікувально-консультативна робота яка проводиться на базі Комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня». 
    Основні напрямки лікувально-консультативної діяльності стосуються лікарського контролю осіб, що займаються фізичною культурою та спортом, фізичної і медичної реабілітації хворих різного профілю.

Comments