Кафеда‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Назарук Віктор ЛьвовичОсвіта: 
    2001 році закінчив Тернопільський Національний Педагогічний Університет ім. В. Гнатюка. Диплом з відзнакою за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання і спорту.
Лютий 2004 р. Закінчив курси лікувально-оздоровчого масажу та курс по програмі «Домашніх медсестер».
    З 01.09.2011 року прийнятий на посаду асистента кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини Тернопільського державного медичного університету ім І. Я. Горбачевського.
10.04.2012 пройшов курси з підвищення кваліфікації у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка з циклу «Фізичне виховання у вищих навчальних закладах».
Наукова діяльність:
    «Формування культури здоров’я майбутніх лікарів засобами здоров’язбережувальних технологій». затверджено на засіданні вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (протокол № 4 від 22.11.2011 року) та погоджено з Міжвідомчою радою з координації наукових досліджень із педагогічних і психологічних наук в Україні (протокол № 10 від 20.12.2011 року).
    9.04.2014 Отримав сертифікат з англійської мови.
    23.03.2015 року на розширеному засіданні кафедри філософії та суспільних дисциплін успішно пройшов попередній захист.
    03.04.2015 року подав документи в спеціалізовану вчену раду К 47.104.08 Національного університету водного господарства і природокористування (м. Рівне). Було прийнято до розгляду дисертацію «Формування культури здоров’я майбутніх лікарів засобами здоров’язбережувальних технологій» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
Наукові інтереси:
    Формування культури здоров’я майбутніх лікарів, вивчення та дослідження здоров’язбережувальних технологій, методів АРТ-терапії (музикотерапія, танцювальна терапія, ігрова терапія та ін.)
    На даний час працює асистентом кафедри Фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання. Викладає дисципліну «Фізичне виховання» на І-ІІ курсах Стоматологічного факультету (українські та іноземні групи) та дисципліну «Теорія та методика фізичного виховання» на ІІ курсі факультету Здоров’я людини. Веде секції з волейболу, настільного тенісу та плавання.
Спортивні здобутки
    Майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату України (2000 р. м. Миколаїв) та неодноразовий призер юнацьких першостей України з плавання.
    Переможець та призер всеукраїнських турнірів зі спортивних танців.