Руцька Анастасія Василівна

Освіта:

·        У 2010 році закінчила Тернопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов (на відмінно);

·        У 2014 році закінчила  Тернопільський національний педагогічний університет  імені Володимира Гнатюка, хіміко-біологічний факультет, за напрямом  підготовки «Здоров’я людини» та здобула кваліфікацію бакалавра здоров’я людини та вчителя основ здоров’я (диплом бакалавра з відзнакою).

·        У 2015 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, факультет – фізичного виховання, за напрямом підготовки  «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію  магістра  фахівець  фізичної  реабілітації, вчитель біології (диплом магістра з відзнакою).

 

Досвід роботи:

Педагогічні практики:

·        У 2014 році – вчителя основ здоров’я  в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (захистила на відмінно);

·        У 2015 році – вчителя біології в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (захистила на відмінно);

·        У 2015 році – комп’ютерна практика «Компютерні інформаційні технології в освіті, науці» (захистила на відмінно).

 

Клінічні практики з фізичної реабілітації:

·        У 2013 році – в Тернопільській обласній комунальній спеціальній загальноосвітній школі-інтернат для дітей зі зниженим слухом (захистила на відмінно);

·        У 2015 році – в Петриківському обласному геріатричному пансіонаті (захистила на відмінно);

·        У 2015 році – в Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі (захистила на відмінно).

 

Олімпіади, конференції та публікації:

·        У 2014, 2015 роках – учасник ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація» у м. Львові – 10 місце;

·        У 2015 році – учасник ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичне виховання та спорт», напрям «Фізична реабілітація» у м. Суми – 8 місце.

·        У 2014 році, моя наукова стаття «Вплив особистісної та ситуативної тривожності на стан хворих ішемічною хворобою серця» опублікована в матеріалах другого регіонального науково-практичного семінару «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту студентської молоді».

 

Громадська діяльність:

Брала активну участь у житті школи, міста, університету, нагороджена грамотами. Є кандидатом в майстри спорту (КМС) з настільного тенісу, неодноразово була призеркою міських, обласних, Всеукраїнських, міжнародних турнірів з настільного тенісу.

 

Особисті якості:

Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю  активно та аргументовано, доброзичлива, чесна, відповідальна, активна, ініціативна, креативна, товариська,  комунікабельна, вмію аналізувати та логічно мислити, дисциплінована. Шкідливих  звичок  не має.

 

Додаткові відомості:

·        Рідна мова – українська. Англійська мова – читаю вільно, перекладаю зі словником ( в подальшому бажаю вдосконалити). Німецька мова – читаю.

·        Добре  володію  компютером.

 

Comments