Кафеда‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Салайда Ігор МиколайовичОсвіта:
    В 1988 році закінчив лікувальний факультет Івано – Франківського державного медичного інституту.
    З 2009 року прийнятий на посаду асистента кафедри мед. реабілітації та спортивної медицини у Тернопільський державний медичний університет.
Наукова діяльність:
    У лютому 1995 року захистив дисертацію в Київському державному медичному університеті ім. О. О. Богомольця на тему: «Профілактика гнійних ускладнень при мікротравмах кисті рук у робітників механо - збиральних та механо - складальних професій ». ВАКом України присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук (хірургія).
    У грудні 2013 року переведений на посаду асистента кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання ТДМУ
Наукові інтереси: 
    Реабілітація людей інвалідів, масаж при різних патологіях. Розробка комплексів фізичних вправ для людей з різними вадами здоров'я.
    На даний час являється асистентом кафедри. Проводить заняття з фізичної реабілітації на 4 курсі медичного факультету та 3 курсі стомат. факультету для іноземних та вітчизняних студентів. Читає лекції та веде практичні заняття для іноземних студентів медичного факультету по предмету «Фізична реабілітація»